کلمه کلیدی : تعمیر اسپلیت اصفهان

مشکلات دستگاه اسپلیت خانه یا محل کارتان را با ما در میان بگذارید تا در سریع ترین زمان ممکن تکنسین های ما به محل شما اعزام شوند •• 09132134857 •• 09133064408 ••

تعیین ظرفیت و برند

انتخاب ظرفیت

انتخاب ظرفیت کولر گازی بر اساس متراژ یکی از مهم‌ترین معیارها در خرید دستگاه اسپلیت است . اگر ظرفیت کولر گازی برحسب متراژ (BTU) متناسب با مساحت فضای موردنظرتان نباشد، کولر عملکرد خوبی نخواهد داشت. به همین خاطر باید اندازه BTU را در انتخاب کولر گازی بر حسب متراژ حساب کنید. در ادامه مطلب می‌توانید جدول انتخاب کولر گازی بر اساس متراژ رامشاهده کنید. و به‌راحتی می‌توانید محاسبه سرانگشتی ظرفیت کولر گازی را طبق جدول انجام دهید. همچنین جهت محاسبه دقیق ظرفیت اسپلیت و انتخاب ظرفیت کولر گازی براساس متراژ خانه می‌توانید از کارشناسان ما کمک بگیرید.

انتخاب برند

انتخاب برند و مدل مناسبی از کولر گازی همواره می تواند مهمترین انتخاب در خرید این کالا باشد که مشاورین ما می توانند بهترین راهنمایی را در این خصوص داشته باشند

09132134857 | 09133064408

جانمایی

حتما برای شما هم پیش آمده که بهترین مکان برای جانمایی کولر گازی کجاست؟ در ساختمان های جدید برای تعبیه اسپیلت از قبل پیش بینی می شود و لوله کشی کولر گازی انجام می شود. در نتیجه معمار یا نقشه کش تاسیسات خانه باید اطلاعات کافی در مورد مکان مناسب قراردادن اسپلیت داشه باشند که تکنسین های طلوع تهویه برای نصب و تعمیر اسپیلت در اصفهان، تصمیم درستی اتخاذ شود و بهترین نتیجه حاصل شود.

  • تعمیرات که شامل

شارژ گاز، سرویس، کمپرسور، برد

حتما ببینید : اسپلیت خوب بخر

نکاتی درباره نصب اسپلیت

شما باید بدانید که کولرگازی شما چند هزار هست و این دستگاه متناسب با چه محیطی هست در نصب کولرگازی شما باید کولرگازی خود را مناسب مکانی که دارید بخرید چراکه اگر این کار رو نکنید و کولرگازی شما نسبت به آن محیطی که دارید کوچک باشد یا این‌که بزرگ باشد ممکن است که هزینه زیادی برای شما داشته باشد

اگر کولرگازی شما بزرگ باشد هزینه برق برای شما زیاد می‌شود و شما باید هزینه برق زیادی رو پرداخت کنید و این برای شما خوب نیست

و اگر کولرگازی شما کوچک باشد باز هزینه برق زیادتری دارید به این دلیل که کولرگازی بیش‌ازاندازه کار می‌کند و اصطکاک دستگاه شما زیاد می‌شود و شما نمی‌توانید از هزینه‌های آن بربیاید و این‌که شما محیط خنکی ندارید این‌ یکی از نکاتی است که شما باید قبل از نصب کولرگازی خود رعایت کنید.

برای خرید اسپلیت در اصفهان زمان را از دست ندهید و همین حالا با ما تماس بگیرید

به نکات زیر توجه کنید

– قبل از نصب يونيت حتما از مناسب بودن شرايط سيم کشي برق، آمپراژ مجاز فيوزها، سيم‌ها، پريزها و کنتور محل نصب اطمينان حاصل نماييد.
– جهت جلو گيري از شوک احتمالي ناشي از اتصال برق، بايستي از سيم اتصال زمين استفاده شود.
– يونيت خارجي کولر گازي را هرگز نبايد در مکان‌هايي که احتمال نشت گاز هاي اشتعال زاست قرار داد.
– حداکثر طول مجاز لوله به صورت افقي بين يونيت داخلي و خارجي 10 متر مي باشد.
– بايد به ازاء هر متر لوله مازاد بر 5 متر 21 گرم گاز بيش‌تر تزريق کرد.

تعمیر اسپلیت با قطعات اورجینال، توسط نیروهای مجرب با کیفیت بالا و قیمت مناسب را  هر سال تابستان تعمیر کولر گازی و تعمیر اسپلیت از خدمات پرتقاضا در بازار تاسیسات است. زیرا امروزه در بسیاری از خانه‌ها، به ویژه در مناطق جنوب کشور، کولرهای آبی جای خود را به کولرهای گازی و اسپلیت داده‌اند. کولرهای گازی هوای بسیار خنکی را برای ما به ارمغان می آورند و معمولا به مراقبت کمی احتیاج دارند. تعمیرات کولر گازی و تعمیرات اسپلیت به دلیل پیچیدگی‌های خاصی که دارد از عهده هرکسی برنمی‌آید؛ و در صورت خراب شدن آن‌ها، حتماً باید تعمیر کولر گازی و اسپلیت خود را به تعمیرکار ماهر و متخصص خودش بسپارید.

تعمیر اسپلیت در اصفهان (تعمیر اسپلیت در اصفهان)

آیا اسپلیت شما روشن نمی‌شود؟ آیا فن اسپلیت کار می‌کند ولی کمپرسور آن کار نمی‌کند؟ تعمیرکار کولر گازی مورد اطمینان برای تعمیر کولر گازی و اسپیلت خود از کجا پیدا کنیم؟ تعمیرات کولرگازی بخش‌های مختلفی همچون تعویض کمپرسور کولر گازی، رفع مشکل باد گرم کولرگازی، رفع صدای زیاد کولرگازی، رفع مشکل اتصالی برق کولرگازی، تعمیر برد کولرگازی اسپیلت و تعویض خازن کولرگازی را شامل می‌شود.