کانال کشی پلی اورتان گروه فنی مهندسی طلوع تهویه طراحی و اجرای کانال پلی اورتان در دستگاه داکت اسپلیت بطور دقیق و بی عیب و نقص به همراه کادر مجرب خود انجام می دهد.

همچنین طراحی و اجرای کانال گالوانیزه در دستگاه هواساز که یکی از اصلی ترین دستگاه های تهویه مطبوع است را در دست دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید 09133064408 | 09132134857

گالوانیزه چیست؟

گالوانیزه آهنی است پوشانده شده با روي و این آهن، حتی اگر پوشش آن هم شکستگی پیدا کند، از زنگ زدن محفوظ میماند. ماهیت آهن گالوانیزه در آهن گالوانیزه ، بین آهن و روي ، پیلی الکتروشیمیایی تشکیل می شود که در آن روي به جاي آهن به عنوان آند بکار می رود وآهن به عنوان کاتد. روي در آند اکسید می شود چون فلزي پست تر یا فعال تر از آهن است و داراي پتانسیل احیاء کمتري از آهن است و پتانسیل اکسید بیشتري از آن دارد

کانال های پلی اورتان

کانال کشی پلی اورتان

کانال از پیش عایق شده پلی اورتان حاوی فوم پلی اورتان (که به پلی یورتان نیز نامیده می‌شود) است که از هر دو طرف به وسیله روکش آلومینیومی بسته می‌شود و دارای ویژگی‌های بسیار مثبت و موثری هستند. کانال‌های از پیش عایق شده پلی اورتان به شکل گسترده‌ای برای سیستم‌های تهویه مطبوع و توزیع هوا از طریق سیستم مرکزی استفاده می‌شوند.

سایر خدمات مجموعه ما

آیا کانال های پلی اورتان نیاز به عایق شدن دارند؟

کانال کشی پلی اورتان مجموعه طلوع تهویه قبل از نصب و اجرا عایق شده اند، علاوه بر آن نصب آسان و مقاومت بالایی دارند. پس اگر قصد انجام کانال کشی پلی اورتان دارید همین حالا با ما تماس بگیرید.

از کانال پلی اورتان بیشتر کجا استفاده می شود؟

کانال کشی پلی اورتان امروزه طرفداران بسیاری پیدا کرده است و در کلیه ساختمان های مسکونی ، تجاری ، فرودگاه ها، هتل ها، بیمارستان ها، سالنهای ورزشی و کارخانجات صنایع غذایی مورد استفاده قرار گرفته است.

کانال پیش عایق پلی اورتان را می‌توان یکی از بهترین و جدیدترین شیوه انتقال هوا در نظر گرفت. می توان گفت این نوع کانال ها جایگزین مناسبی برای کانال های گالوانیزه هستند .

کانال های پلی یورتان از یک لایه فوم سرد تزریقی ساخته شده اند که بر روی آن دو لایه روکش آلومینیومی کشیده شده است. این نوع کانال ها دارای ویژگی پایین بودن ضریب گسترش دود و شعله بوده و مانع از نفود یا مشتعل شدن کانال ها می شود.

مزایای کانال پلی یورتان

کانال کشی پلی اورتان و دوام بالا و نمای زیبا
عدم وجود نشتی تا فشار 2000 پاسکال
پخش یکنواخت جریان هوا در تمام طول کانال
جاذب صدا و بدون لرزش و انعکاس (عایق صوت)
جلوگیری از اتلاف انرژی (20% سالیانه)
از پیش عایق شده – عایق حرارتی و برودتی (نیازی به عایق کاری مجدد ندارد)
ضد حریق – ایمن در برابر حریق (نسوز)
ضد آب – قابلیت شستشوی
وزن بسیار سبک (در حدود 6/1 وزن کانال گالوانیزه نصب شده)

سطح آنتی باکتریال و ضد قارچ و کپک که سبب تازه ماندن هوای داخل کانال می­گردد.
نیاز کمتر به آهن آلات و ساپورت (در مقایسه با ورق گالوانیزه)
سرعت بسیار بالا در نصب ساخت و اجرا
سازگاری با محیط (مقاوم در برابر تغییرات آب و هوایی) و مقاوم در برابر خوردگی و اشعه ماوراء بنفش، بدون کندانس رطوبت، عمر مفید بسیار بالا)
دوستدار محیط زیست و عاری از هر گونه cfc و hcfc
عدم محدودیت سایز کانال
طراحی آسان و قابل انعطاف با استاندارد های جهانی
کاهش هزینه های انسانی جهت نصب و ساخت
کاهش هزینه های تعمیرات و نگهداری و سهولت تغییرات

کانال کشی پلی اورتان در اصفهان

قيمت كانال های پلی اورتان و يا پيش ساخته

نحوه‌ی قيمت گذاری كانال پلی اورتان بر خلاف كانال های گالوانيزه سنتی متفاوت می باشد و برای احتساب آن باید پارامترهای مختلفی را در نظر گرفت.

لازم به ذکر است که کانال کشی پلی اورتان ضایعات بیشتری نسبت به کانال گالوانیزه دارد که قابل فروش و بازیافت نمی باشد و شما در بهترین وضعیت ساخت و نقشه 5 درصد ضایعات خواهید داشت.

امروزه كانال های پلی اورتان با برند های مختلفی موجود هست که مجموعه طلوع تهویه بهترین نوع آن را برای شما طراحی و اجرا می کند.

محصولات مورد نياز كانال پلی اورتان

-ورق يا پنل پلی اورتان

-فلنج U پلاستيكی و يا آلومينيوم

-بند كشو

-چسب مخصوص پلی اورتان

-چسب سيليكون آنتی باكتريال

-نوارچسب آلومينيومی

-ساپورت و بشقاب ساپورت گيری

-گوشه فلزي 90 درجه

-گوشه پلاستيكی

جهت مشاوره رايگان و تامين متريال و ساخت كانال هاي پلي اورتان و يا پيش ساخته با ما در ارتباط باشيد.

b2n