داکت اسپلیت ها خود را دسته ی پرطرفدار برای سرمایش و گرمایش قرار داده اند بدین معنی که به جای استفاده از رادیاتور و کولر گازی و … داکت اسپلیت را انتخاب کنید تا هوای گرم و سرد واحد به خوبی تامین شود.

طلوع تهویه فعال در زمینه تعمیر داکت اسپلیت اصفهان ، نصب داکت اسپلیت ، تعمیر اسپلیت و دیگر خدمات مربوط به تجهیزات سرمایشی و گرمایشی در اصفهان

نصب داکت اسپلیت

 1. نصب یونیت داخلی
 2. قرار دادن لوله‌ها
 3. بررسی اتصالات
 4. اتصال لوله‌ها
 5. نصب یونیت خارجی کولر گازی داکت اسپلیت
 6. زیرسازی مناسب
 7. بررسی اتصالات یونیت خارجی
 8. تکمیل نصب کولر گازی داکت اسپلیت
 9. مصرف برق داکت اسپلیت
 10. داکت اسپلیت یا اسپلیت کانالی دسته از اسپلیت ها می باشند که مانند سایر کولرهای گازی دو تکه دارای یک یونیت خارجی و یک یونیت داخلی می باشد. یونیت داخلی عموما در سقف کاذب تعبیه شده و از مقابل آن کانال کشی انجام می شود، و در نقاط مختلف محیط داخلی ساختمان، دریچه های خروج هوا بر روی این کانال قرار می گیرد. از مزایای استفاده از داکت اسپلیت می توان به ایجاد تهویه مطبوع یکنواخت تر و حذف ترافیک بصری در محیط داخلی ساختمان اشاره کرد. هرچند بیشتر داکت اسپلیت ها دارای عملکرد دو فصل سرد/گرم هستند ولی اغلب با نصب کویل آبگرم (آبگرم مورد نیاز از طریق پکیج یا موتورخانه مرکزی تامین می شود) در مقابل یونیت داخلی و روشن کردن فن هواساز، گرمایش مورد نیاز ساختمان را در فصول سرد سال تامین می کنند. این روش باعث کاهش هزینه های مصرف انرژی و نیز کاهش استهلاک یونیت خارجی می شود.
 11. دلیل انتخاب طلوع تهویه برای تعمیر داکت اسپلیت اصفهان
 12. برای طلوع تهویه رضایت مشتری الویت اول می باشد و همین امر باعث می‌شود که تعمیرکاران طلوع تهویه به بهترین شکل ممکن عمل تعمیر داکت اسپلیت را انجام دهند.
 13. از دیگر مزایای طلوع تهویه اجرت کار آن است که به نسبت دیگر تعمیرکاران منصفانه تر آن را حساب می‌کنند.