با توجه به شرایط اقتصادی و همچنین ورود به فصل سرما ، به جهت رفاه و آسایش شما عزیزان ، طرح فروش اقساطی داکت اسپلیت را اجرا کرده ایم

ما خرید اقساطی داکت اسپلیت هایسنس که دارای استاندارد UAES5010-1:2019(ESMA) کشور امارات میباشند را برای شما فراهم کرده ایم. جالب است بدانید کشور امارات بسیار سختگیرانه عمل می کند و سالانه دستگاه های تهویه مطبوع زیادی وارد این کشور می شود اما همه برگه استاندارد دریافت نمی کنند.

داکت اسپلیت های هایسنس گرمایش فوق العاده ای دارند و در مقایسه با پیشرفته ترین سیستم ها از جمله کولر گازی یا حتی vrf بسیار برتر عمل می کند.

مزایای سیستم داکت اسپلیت هایسنس

لوله کشی های اضافی حذف شده است

واحد های ساختمان مستقل هستند

امکان تهویه چندین فضا

دارای کویل اب گرم

قیمت مناسب تر نسبت به سایر دستگاه های تهویه مطبوع

دارای فیلتر تصفیه هوا

امکان انتصاب افقی در کمترین فصا

نگه داری ساده و آسان

تعمیرات آسان

حذف لوله کشی های اضافه

رساندن هوای گرم و سرد به طور یکنواخت

از بین بردن داکت های عمودی و کاهش فضای مشاع ساختمانی

داکت اسپلیت چیست؟

داکت اسپلیت نوع پیشرفته تری از اسپلیت است با این تفاوت که در اسپلیت ، یونیت داخلی دیواری یا سقفی روکار اجرا می شود ولی هواساز یا همان یونیت داخلی به صورت توکار و درون سقف کاذب نصب می شود. نحوه ی اتصال آن به قسمت های مختلف ساختمان از جمله اتاق ها با کانال کشی امکان پذیر است و هوای تازه را بعد از فیلتر کردن و تنظیم دما در آن ها توزیع می کند.

تفاوت ها و شباهت های اسپلیت و داکت اسپلیت

داکت اسپلیت تنها در سیکل سرمایش مشابه کولرگازی (اسپلیت) عمل می کند و در سیکل گرمایش کاملا باهم تفاوت دارند به طوری که در یونیت داخلی آن، کویل آب گرم وجود دارد که در فصل زمستان آب گرمی که توسط پکیج یا موتورخانه ایجاد می شود، درون کویل ها جریان می یابد و دیگر از سیکل تبرید تراکمی در گرمایش استفاده نمی شود .ظرفیت سرمایش و گرمایش داکت اسپلیت نسبت به اسپلیت (کولر گازی) بیشتر است و فضاهای بزرگتری را می توان با آن تهویه نمود.

B2N