راهنمای نگهداری

قیمت داکت اسپلیت اینورتر افزایش داده شده است !

قیمت داکت اسپلیت اینورتر :

قیمت داکت اسپلیت اینورتر

ما عوامل اصلی و فاکتور های اصلی را جهت انتخاب هوشمندنه داکت اسپلیت در زیر ذکر کرده ایم که هنگامی که آنها را مطالعه می کنید باید بتوانید به راحتی آن را درک و قادر به تصمیم گیری درمورد انتخاب کدام سیستم باشید .

اینورتر چیست؟ اینورتر به چه معناست؟

اینورتر دستگاهی الکتریکی است که می تواند جریان مستقیم (DC) را به جریان متناوب (AC) تبدیل کند. علت محبوبیت دستگاه های اینورتر این است که عمل ذخیره کردن انرژی تا ۵۰% در نتیجه کاهش مصرف انرژی (کاهش مصرف برق) را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد.

داکت اسپلیت ها معمولا به دو نوع اینورتر دار و معمولی تقسیم بندی می شوند.

داکت اسپلیت اینورتر دار

یکی از بارز ترین تفاوت های داکت اسپلیت اینورتر دار و داکت اسپلیت معمولی در سرعت متغیر آن می باشد.

در ساخت این سیستم، سیگنال مربوطه به بار سرمایشی و یا گرمایشی از طریق یک سنسور به قسمت کنترلر موتور الکتریکی کمپرسور ارسال شده و دور کاری موتور متناسب با بار و به طور پیوسته کم یا زیاد می گردد تا هوای درخواستی کاربر به حد مطلوب برسد.

داکت اسپلیت معمولی

عملکرد سیستم داکت اسپلیت معمولی اینگونه است که یک دستگاه که به آن یونیت داخلی گفته می شود در داخل سقف کاذب نصب گردیده و به واسطه ی یک جفت لوله ی مسی به یونیت خارجی که در خارج از ساختمان تعبیه شده است متصل می گردد.

از بارز ترین تفاوت ها میان داکت اسپلیت اینورتر دار و معمولی می توان به سرعت متغیر آن اشاره نمود که در داکت اسپلیت از نوع معمولی این سرعت ثابت می باشد.

اما لازم به ذکر است که داکت اسپلیت اینورتر دار شامل مزایایی هم چون صدای کم تر، راندمان بالای سرمایش و گرمایش و طول عمر بیشتر می باشد.

قیمت داکت اسپلیت اینورتر

متاسفانه در روزهای اخیر به دلیل نوسانات ارزی و تحریم ها قیمت داکت اسپلیت اینورتر علل الخصوص از نوع اینورتر رو به بالا و بسیار متغییر است. برای تهیه و خرید این محصول میتوانید با کارشناسان ما تماس گرفته و از قیمت داکت اسپلیت اینورتر آگاه شوید.

با طلوع تهویه همواره محصولات با کیفیت را با قیمت مناسب تهیه کنید.

داکت اسپلیت اینورتر یا کولر آبی؟

تیم مجرب طلوع تهویه دستگاه داکت اسپلیت را گزینه عالی برای جایگزین کردن کولر آبی می داند. خصوصا در زمان ساخت بنا شما می توانید از طریق کانال کشی سرما یا گرمای ایجاد شده را به نقاط مختلف یک واحد از آپارتمان برسانید

قیمت داکت اسپلیت اینورتر کاملا بدون صدا

اگر شما حساس به سروصدا هستید، توصیه کارشناسان طلوع تهویه به شما انتخاب قیمت داکت اسپلیت اینورتر دار می باشد. اگر سطح سروصدای یونیت خارجی برای شما اهمیت دارد ابتدا از تکنسین خود برای صدای نویز (در دسی بل) برای هر سیستمی که می خواهید اجرا کنید بپرسید برخی از سیستم های تهویه مطبوع پر سر و صداتر وبرخی از سیستم های مرکزی بسیار آرام تر و کم صدا تراند .

قیمت داکت اسپلیت چقدر است؟ چقدر برای تهویه سیستم تهویه مطبوع هزینه کنم؟

یک سیستم تهویه مطبوع ساده و بدون تهویه مناسب می تواند از دو یا سه میلیون تومان شروع شود اما اگر شما نیاز به یک سیستم یا چند واحد داخلی دارید یا تمایل به خرید بالاترین مدل با بهترین بهره وری هستید می توانید در این باره ببشتر تحقیق کنید و بپرسید به طور کلی سیستم های مرکزی تهویه مطبوع اینورتر داکت اسپلیت گران تر هستند گرچه بعضی از سیستم های دیواری و سنتی با کارایی بسیار پایین ارزان تر و پر مصرف تر اند .

گروه فنی مهندسی طلوع تهویه با 15 سال سابقه درخشان در زمینه مشاوره و طراحی و اجرای  تاسیسات صنعتی  مسکونی و اداری اماده همکاری با سازمان های دولتی و خصوصی میباشد

شما میتوانید با شماره تلفن 09133064408 در جهت مشاوره رایگان با ما درتماس باشید

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *