راهنمای نگهداری

اجرای لوله مسی

اجرای لوله مسی

کلمه کلیدی : اجرای لوله مسی

اجرای لوله کشی مسی توکار استانداردهای خاصی را دارد که با رعایت کردن این استاندارد ها میتوانیم به راندمان سیستم داکت اسپلیت و خرابی کمتر و طول عمر بیشتر سیستم ها کمک کنیم.

.شرکت طلوع تهویه -فروش و سرویس سیستم های تهویه مطبوع اسپلیت،چیلر، فن کویل

جهت مشاوره طراح فروش و اجراء تلفن:09133064408

این شرکت در زمینه فروش طراحی و اجرای لوله مسی در اصفهان با بیش از 5 سالسابقه فعالیت آماده همکاری با اورگان ها و شرکت های خصوصی و دولتی میباشد

فروش و خدمات داکت اسپیلت و اسپیلت هایسنس در اصفهان

کاربرد لوله مسی
لوله مسی بر اساس کاربرد و موارد مصرف آنها بصورت شاخه، کلاف، کویل ( LWC ) و مویی ( capilary ) تولید می شود.

لوله مسی شاخه ای

لوله های مسی بصورت شاخه ای در صنایعی همچون تهویه مطبوع، صنایع برودتی، الکتریکی و بهداشتی مورد استفاده قرار میگیرد.

ابعاد لوله های مسی شاخه دقیق و بر طبق استاندارد ساخته میشود و دارای داخلی کاملا عاری از هرگونه چربی و کثیفی است و دارای سطحی شفاف است که باعث میشود ضمن هدایت الکتریکی و انتقال حرارت عالی، مقاومت بالایی نسبت به خوردگی داشته باشد. لوله های مسی شاخه ای بصورت سخت، نیمه سخت و نرم قابل عرضه است.

لوله مسی کویل (LWC):
به این لوله ها LWC نیز می گویند و در خطوط تولید انبوه سیستم های حرارتی و برودتی و مبدل های حرارتی کاربرد دارد.

تفاوت میان برندهای لوله‌های مسی چیست؟

بین برند‌های مختلف مس مانند مهر اصل، بابک، قائم و باهنر تفاوت خاصی در تکنولوژی تولید وجود ندارد. تنها تفاوت محسوس در وزن هر شاخه یا کلاف می‌باشد.

قیمت لوله مسی
قیمت لوله مسی در شرکت طلوع تهویه برای لوله‌های مسی به‌صورت کلاف‌های ۱۵ تا ۵۰ متر و شاخه‌های ۶ متری در ضخامت‌های مختلف ارائه شده است. این لوله‌ها در سه تیپ K, L و M و درجه خلوص بالا عرضه می‌شوند. قیمت‌های عرضه شده نسبت به سایر شرکت‌ها با توجه به کیفیت خوب این لوله‌ها بسیار مناسب است.

شما می‌توانید با انتخاب هریک از انواع لوله مسی در لیست زیر، قیمت آن را مشاهده فرمایید و در صورت تمایل جهت ثبت سفارش خود و خرید با ما تماس بگیرید.

همچنین لیست قیمت لوله مسی به‌صورت روزانه در کانال تلگرام شرکت آهن اول به‌روزرسانی می‌گردد.

سوالات متداول مشتریان طلوع تهویه | اجرای لوله مسی اصفهان

منظور از تیپ K و L در لوله مسی چیست؟
لوله مسی تیپ L دارای بیشترین ضخامت می باشد که بیشتر در خدمات بیمارستانی و اکسیژن رسانی مورد استفاده قرار می گیرد. لوله مسی تیپ K قابلیت انعطاف دارد و برای خطوط اصلی آب و تاسیسات زیرزمینی کاربرد دارد.

آیا درجه مس برای محصولات مسی دارای اهمیت است؟
بله، محصولات مسی معمولا با خلوص ۹۹/۹۵ تا ۹۹/۹۹ ارائه می شود که با توجه به شرایط آنالیز، توسط کارشناس فروش اعلام می گرددشرکت های باهنر و مهر اصل چه تفاوت هایی با هم دارند؟
شرکت های تولیدکننده محصولات مسی مانند باهنر و مهراصل از نظر تکنولوژی و کیفیت تولید، تفاوت خاصی با هم ندارند.

در پایان در جهت هر چه بهتر انجام شدن تاسیسات سرمایش و گرمایش ساختمان خود پیشهناد میشود از شرکت های مشاوره مطمئن سوال پرسیده تا در قلب ساختمان خود یعنی تاسیسات بهداشتی و تهویه مطبوع دچار خسارت نشوید

گروه فنی مهندسی طلوع تهویه اسپادان با داشتم کادری مجرب در ضمینه مشاوره و طراحی و اجرا میتواند به شما عزیزان کمک به سزایی کند تا در مرحله تاسیسات دچار سردر گمی و خسارت نشوید

این گروه با اجرای پروژه های بزرگ همچون فدک مال اصفهان ، سیتی سنتر بهارستان ، پروژه بیمارستانی ، و صنعتی پیشتر این امر را به مشتریان خود اثبات نموده که با رضایت کامل انها مواجه گردیده .

امروزه نیز باتوجه به افزایش قیمت انرژی در بخش خانگی و صنعتی با کوچکترین خطای محاسباتی خسارات جبران نا پذیری به پروژه وارد خواهد شد .که برای جلوگیری از این امیر میتوان به مشاوران این شرکت باتوجه به سوابق کاری آنها اتماد کرده و در جهت هر چه بهتر انجام شدن پروژه خود با ما در تماس باشد

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *